Warsztat A.G.M. Garage • Auto Center • Łódź

Nie wyobrażasz sobie dnia bez samochodu? Codzienna jazda do pracy sprawia Ci wielką frajdę? Pamiętaj, że nawet najnowocześniejsze auta z czasem się psują. Nie pozwól, by zaskoczyło Cię na drodze stukanie w podwoziu, szmery z silnika czy hałas w układzie hamulcowym . Zrób przegląd w profesjonalnym warsztacie samochodowym. Zapraszamy do nas! W warsztacie A.G.M. Garage przywrócimy blask Twojej maszynie!

Współpraca z A.G.M. Garage trwa już ponad 20 lat. warsztat samochodowy agm garageDzięki niej Klienci naszego sklepu mogą na miejscu wymienić zakupione u nas części. Służymy poradami w zakresie prowadzonego serwisu mechanicznego, blacharskiego i lakierniczego. Zachęcamy również do skorzystania z bogatej oferty: przeglądów, diagnostyki komputerowej, wymiany oleju, napraw powypadkowych oraz szybkich napraw lakierniczych. Sprawdzimy układ klimatyzacji i uzupełnimy czynnik chłodzący.  Pomożemy w dobraniu odpowiednich części zamiennych i oryginalnych.

Nie czekaj na zapalenie się czerwonej kontrolki w Twoim aucie, już dzisiaj skorzystaj z przeglądu w profesjonalnym warsztacie samochodowym.

Kontakt telefoniczny z warsztatem

Biuro obsługi

A.G.M. Garage
Łódź, ul. Puszkina 82

Tel: (42) 649 28 10
Mechanika

Marek Górczak

Tel: 604 690 392
Tel: (42) 649 28 10
Blacharstwo - Lakiernictwo

Andrzej Górczak

Tel: 602 697 234
Tel: (42) 649 28 10

najlepiej sprzedające się

akumulator bosch
olej motul
zarówka philips blue vision
wycieraczki valeo

aktualności & informacje

5 sierpnia 2015
Szukasz dowozu części do swojego warsztatu ? Trafiłeś w dziesiątkę ! Zadzwoń do nas, wybierz wygodę i profesionalizm. Nasi sprzedawcy osbługują od ponad 20 lat kilkanaście warsztatów z całego województwa łódzkiego.
1 sierpnia 2015
Z przyjemością informujemy że Auto Center zostało członkiem międzynarodowej platformy FlexKom, dzieki której w bardzo prosty sposób mogą Państwo gromadzić profity i wykorzystywać je w całej europie we wszystkich branżach !  FlexKom
14 lipca 2015
Super okazje do nabycia części w najbardziej atrakcyjnych cenach. -70% na wszystkie części ! Sprawdź koniecznie czy nie ma czegoś dla Twojego auta ! Wyszukaj część
Dla przedsiębiorców.
Prowadzisz warsztat samochodowy lub podobną działalność ? Zachęcamy do współpracy !
- Indywidualne rabaty nawet do 30%
- Szeroka oferta części dostępnych w ciagu 24h
- Duża dostępność narzędzi i wyposarzenia warsztatów
- Dowóz 9:00-18:00 (łódzkie)

znajdziesz u nas !